AKTUALNOŚCI
 
   
„Wiatr w żagle, wszystkie ręce na podkład”

  
Tak brzmiało hasło przewodnie 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 12 stycznia 2020r. W tym roku zbierano fundusze na diagnostykę i leczenie w dziecięcej medycynie zabiegowej. Nasze przedszkolaki przygotowały występy taneczne, które przez sceną zgromadziły grono najbliższych oraz mieszkańców Świebodzic.

Występ naszego przedszkola zapowiedziały Julia i Ewa. Nas scenie mogliśmy zobaczyć dzieci z grupy „Krasnale”, „Smerfy”, „Biedronki”, „Jagódki”, „Sówki” i „Jeżyki”. Wszystkie dzieci pięknie się prezentowały w kolorowych strojach. Po występie każdy przedszkolak otrzymał słodycze. W tym roku dzięki współpracy z rodzicami zorganizowaliśmy „Słodki kącik” ze słodkimi wypiekami m.in. ciasta i muffinki oraz soki. Uzbieraną kwotę przekazaliśmy do Sztabu WOŚP Świebodzice. Udało się uzbierać kosmiczną kwotę 126 566, 59 PLN. ogromnie nas to cieszy ?

„Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc, za hojność, za moc pozytywnej energii, za bycie z nami! Świebodziczanie, jesteście jedyni tacy pod słońcem!” (…)”

 

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |