AKTUALNOŚCI
 
   
„Dzień Przedszkolaka”

  
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Sejm uchwalił we wrześniu 2013 roku. Po co? Ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne, a także integrować przedszkola z różnych regionów kraju oraz środowiska, osoby, instytucje, które mają wpływ na wizerunek i jakość ich funkcjonowania. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. A tego w tym dniu nie może zabraknąć!

W Naszym Przedszkolu Przedszkolaki wesoło, energicznie i z fantazją obchodziły swoje święto. Były tańce, śpiew, zawody sportowe, zabawy edukacyjne i integracyjne, malowanie farbami i wiele, wiele innych równie ciekawych propozycji do uczczenia tejże ważnej daty. Zabawa trwała cały dzień a uśmiech z twarzy dzieci nie znikał. Czekamy na kolejne obchody już za rok!

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |