AKTUALNOŚCI
 
   
PASOWANIE NA STARSZAKA

  
„Ja starszak dzielny, będę zawsze uśmiechnięty
Będę słuchał wszystkie panie
I zjadał całe śniadanie.
Będę dbał o zwierzęta, i chronił kwiaty,
Aby nasz świat był piękny i bogaty.
Będę grzecznie się bawił i pilnie uczył
Żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił”

Tak ślubowały wszystkie starszaki podczas grupowych uroczystości Pasowania na starszaka, które miały miejsce na początku października. Stokrotki, Jagódki i Pszczółki, w dobie pandemii, zorganizowały uroczystości w ograniczonej liczbie uczestników i gości specjalnych – pani dyrektor i w-ce dyrektor. Każda grupa, odświętnie ubrana, zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i taneczne. Następnie poproszono Panią Dyrektor o uroczyste pasowanie na starszaka. Uroczystości w poszczególnych grupach zakończyły się wręczeniem pamiątkowych dyplomów i symbolicznego ołówka.

 

 


 

 
Copyright © Publiczne Przedszkole Nr 2 w Świebodzicach - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

  |  do góry  |